Freecolor M2070-HY-FRC cartucho de tóner 1 pieza(s) Negro
Freecolor M2070-HY-FRC...
Vendido por ShopInpex
  1
Media de satisfacción e número de valoracións de usuarios Eroski que compraron ao vendedor
de 9 a 10días
-23%
84,40AntesAgora 64,92
Envío a domicilio:
  • Gastos de envío  GRATIS
Outras opcións
Vendido por Electronix Store
  1
de 4 a 7días
Envío a domicilio:
  • Características
REF: M2070-HY-FRC EAN: 7612735056714
Datos xerais
  • Referencia do fabricante: M2070-HY-FRC
  • Marca: FREECOLOR
  • Cor: Negro
  • Modelo: M2070-HY-FRC
  • Compatible co fabricante: Samsung
  • Compatible co modelo: Xpress M 2020\nXpress M 2020 W\nXpress M 2021\nXpress M 2021 W\nXpress M 2022\nXpress M 2022 W\nXpress M 2026\nXpress M 2026 W\nXpress M 2070\nXpress M 2070 F\nXpress M 2070 FW\nXpress M 2070 W\nXpress M 2071 FH\nXpress M 2071 FW\nXpress M 2071 HW\nXpress M 2071 W