Televisor DLED 24'' HD Negro 24HD2S13 THOMSON
Televisor DLED 24'' HD Negro...
Sold by DROITEK
  2
from 3 to 6days
-14%
135,00BeforeNow 115,00
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Other options
Sold by Locurainformatica
from 2 to 5days
-7%
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Sold by Electrowifi
from 3 to 5days
-17%
REF: 24HD2S13 EAN: 9120106661606
El entretenimiento hecho fácil. El televisor Thomson HD de 24” ofrece una experiencia de visualización óptima, con menos complejidad. Ya sea con una conexión de cable (DVB-C), una conexión satelital (DVB-S2) o televisión terrestre (DVB-T2), el televisor Thomson está preparado para cualquier tipo de recepción. Con el sintonizador triple integrado y las ranuras CI+ para programas cifrados, no hay necesidad de equipamientos adicionales.
Conecta
General information
  • Manufacturer reference: 24HD2S13
  • Brand: THOMSON
  • Colour: Black
  • Model: 24HD2S13
Physical characteristics
  • Weight: 3.5 kg
  • Height: 35.3 cm
  • Width: 53.5 cm
  • Depth: 15.1 cm
Image
  • Screen Size Range: From 23´´to 25´´
  • Screen Size: 60 cm
  • Screen type: others
  • Resolution: HD
  • Refresh frequency: 60
Smart TV & Home Automation
  • Smart TV: No
  • Remote control included: Yes
  • Compatible with smart assistants: No
  • Speech recognition: No
Sound
  • Total sound power: 6
  • Audio technologies: Dolby Audio, Dolby Digital
Connections
  • Bluetooth: Yes
  • # of HDMI inputs: 3
  • # of USB ports: 2
  • Headphone output: Yes
Design
  • Dimensions without base (L x W x D): 318 x 535 x 75 mm
  • Dimensions with base (L x W x D): 353 x 535 x 151 mm
  • Weight with base: 3.5 kg
  • VESA Mount: 100 x 100
  • Screen format: 16:9
Energy
  • Energy efficiency: AND
  • Power consumption: Consumo de energía (inactivo) 0.5 W, Consumo de energía (max) 36 W, Consumo de energía (SDR) por 1000 horas 18 kWh