Thermal Grizzly TG-KS-29-25 compuesto disipador de calor Parche térmico
Thermal Grizzly TG-KS-29-25...
Honako honek saldua GreaTecno
6 egunetatik 10-(e)ra
Orain 31,34
Etxez etxeko zerbitzua:
  • Instalaziorik gabe  DOAN
Beste aukera batzuk
Honako honek saldua MS2 Digital
4 egunetatik 7-(e)ra
  1
3 egunetatik 6-(e)ra
Honako honek saldua Infopavon
5 egunetatik 7-(e)ra
  • Ezaugarriak
REF: TG-KS-29-25 EAN: 4260711990823
Thermal Grizzly TG-KS-29-25. Tipo: Parche térmico, Color del producto: Antracita. Ancho: 29 mm, Profundidad: 25 mm, Altura: 0,2 mm