Noctua NF A12x25 ULN Carcasa del ordenador Ventilador 12 cm Beige, Rojo
Noctua NF A12x25 ULN Carcasa...
Honako honek saldua Electronix Store
  1
5 egunetatik 8-(e)ra
-15%
51,99LehenOrain 44,17
Etxez etxeko zerbitzua:
Beste aukera batzuk
Honako honek saldua ShopInpex
  1
12 egunetatik 13-(e)ra
-23%
Etxez etxeko zerbitzua:
  • Bidalketa gastuak  DOAN
Honako honek saldua GreaTecno
6 egunetatik 10-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
  • Ezaugarriak
REF: NF-A12X25 ULN,NF-A12X25-ULN EAN: 9010018100372
Noctua NF A12x25 ULN. Tipo: Ventilador, Diámetro de ventilador: 12 cm, Número de velocidades: 2, Velocidad de rotación (máx.): 1200 RPM, flujo de aire: 55,7 m³/h, Presión máxima de aire: 0,82 mmH2O, Tipo de soporte: Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO). Voltaje: 12 V. Ancho: 120 mm, Profundidad: 25 mm, Altura: 120 mm. Color del producto: Beige, Rojo