Plancha a vapor suela de acero inoxidable 1000 W Azul BXIR1000E BLACK & DECKER
Plancha a vapor suela de...
Honako honek saldua Electronix Store
  1
2 egunetatik 5-(e)ra
Orain 49,46
Etxez etxeko zerbitzua:
Beste aukera batzuk
Honako honek saldua ShopInpex
  1
12 egunetatik 13-(e)ra
Etxez etxeko zerbitzua:
  • Bidalketa gastuak  DOAN
  • Ezaugarriak
REF: BXIR1000E,ES9180250B EAN: 8432406180253
Black & Decker BXIR1000E. Tipo: Plancha a vapor, Material de la suela/recubrimiento: Suela de acero inoxidable, Aumenta el rendimiento de vapor: 20 g/min. Potencia de la plancha: 1000 W, Consumo energético: 240 W. Peso: 400 g. Ancho del paquete: 112 mm, Profundidad del paquete: 228 mm, Altura del paquete: 123 mm
Datu orokorrak
  • Fabrikatzailearen erreferentzia: BXIR1000E,ES9180250B
  • Marka: BLACK & DECKER
  • Kolorea: Urdina
  • Modeloa: BXIR1000E
Ezaugarri fisikoak
  • Pisua: 0.4 kg
  • Altuera: - cm
  • Zabalera: - cm
  • Altuera: - cm
  • Sakontasuna: - cm
Ezaugarri espezifikoak
  • Potentzia (W): 751 eta 1000 W artean