CoolBox CAJA MATX SLIM T370 USB-C 3.2 GEN1 FTE.300TBZ 300W 80+BRONZE
CoolBox CAJA MATX SLIM T370...
CoolBox CAJA MATX SLIM T370 USB-C 3.2 GEN1 FTE.300TBZ 300W 80+BRONZECoolBox CAJA MATX SLIM T370 USB-C 3.2 GEN1 FTE.300TBZ 300W 80+BRONZECoolBox CAJA MATX SLIM T370 USB-C 3.2 GEN1 FTE.300TBZ 300W 80+BRONZECoolBox CAJA MATX SLIM T370 USB-C 3.2 GEN1 FTE.300TBZ 300W 80+BRONZE
Honako honek saldua MS2 Digital
4 egunetatik 7-(e)ra
-5%
67,50LehenOrain 63,68
Etxez etxeko zerbitzua:
  • Bidalketa gastuak  DOAN
Beste aukera batzuk
Honako honek saldua Megaprecios
  2
2 egunetatik 3-(e)ra
-19%
  1
6 egunetatik 9-(e)ra
Honako honek saldua ElectroMGD
  1
4 egunetatik 7-(e)ra
-5%
Honako honek saldua ElectroMGD
7 egunetatik 10-(e)ra
Honako honek saldua GreaTecno
6 egunetatik 10-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
Honako honek saldua etecno
2 egunetatik 5-(e)ra
Honako honek saldua ShopInpex
6 egunetatik 7-(e)ra
-23%
Honako honek saldua Infopavon
5 egunetatik 7-(e)ra
Honako honek saldua Leasi
4 egunetatik 9-(e)ra
-35%
  • Ezaugarriak
REF: COO-PCT370-BZ EAN: 8436624420658
Formato Slim, que ocupa menos espacio y puede colocarse en horizontal o vertical.
Incluye fuente de alimentación TFX Basic500GR-T 500W o TFX TBZ300 300W 80+ Bronze.
Conectores frontales USB-A 3.2 Gen1 y USB-C 3.2 Gen1
Caja PC micro ATX formato Slim compatible con placas base micro ATX y mini ITX
Incluye fuente de alimentación BASIC 500GR-T (500W)/TBZ300 (300W) con certificado 80 Plus Bronze
Compatibilidad con tarjetas gráficas formato low-profile y longitud máxima de 251mm