Plancha vapor-seco 2400 W Azul BXIR2402E BLACK & DECKER
Plancha vapor-seco 2400 W...
Honako honek saldua ElectroMGD
  1
12 egunetatik 15-(e)ra
Orain 42,22
  1
4 egunetatik 7-(e)ra
Etxez etxeko zerbitzua:
Honako honek saldua ShopInpex
12 egunetatik 13-(e)ra
-23%
  • Bidalketa gastuak  DOAN
Honako honek saldua GreaTecno
7 egunetatik 11-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
REF: BXIR2402E EAN: 8432406180130
Black & Decker BXIR2402E. Tipo: Plancha vapor-seco, Color del producto: Azul, Blanco. Potencia de la plancha: 2400 W, Voltaje de entrada AC: 220 - 240 V, Frecuencia de entrada AC: 50 - 60 Hz