D-Link DIS-N480-48 unidad de fuente de alimentación 480 W Acero inoxidable
D-Link DIS-N480-48 unidad de...
Honako honek saldua MS2 Digital
4 egunetatik 7-(e)ra
Orain 291,68
  1
3 egunetatik 6-(e)ra
Etxez etxeko zerbitzua:
Honako honek saldua ElectroMGD
  1
5 egunetatik 8-(e)ra
  • Bidalketa gastuak  DOAN
Honako honek saldua ElectroMGD
5 egunetatik 8-(e)ra
Honako honek saldua GreaTecno
6 egunetatik 10-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
Honako honek saldua Infopavon
3 egunetatik 5-(e)ra
  • Ezaugarriak
REF: DIS-N480-48 EAN: 0790069437861
D-Link DIS-N480-48. Potencia total: 480 W, Voltaje de entrada AC: 90 - 264 V, Frecuencia de entrada AC: 47 - 63 Hz. Color del producto: Acero inoxidable. Ancho: 85,5 mm, Profundidad: 128,5 mm, Altura: 125,2 mm. Tiempo de levantamiento: 100 ms