TV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNG
TV Qled 50" 4K Smart...
  0
TV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNGTV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNGTV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNGTV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNGTV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNGTV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNGTV Qled 50" 4K Smart TQ50Q7FA SAMSUNG
Honako honek saldua
24-48h
-36%
629,00LehenOrain 399,00
BEZa oparitzen dizuguBaldintzak ikusi
Etxez etxeko zerbitzua:
Dendan jaso:
EROSKI abantailak
  • EROSKI bermea
  • Ordainketa Travelarekin eta txanpon txartelarekin
  • Dendan itzultzea
  • Zaharra jaso
Beste aukera batzuk
Honako honek saldua DROITEK
  2
2 egunetatik 5-(e)ra
-14%
Etxez etxeko zerbitzua:
  • Bidalketa gastuak  DOAN
Honako honek saldua MS2 Digital
3 egunetatik 6-(e)ra
-5%
  1
3 egunetatik 9-(e)ra
-9%
Honako honek saldua etecno
  1
2 egunetatik 5-(e)ra
Honako honek saldua Megaprecios
  2
4 egunetatik 6-(e)ra
-23%
Honako honek saldua etecno
Honako honek saldua Electrowifi
3 egunetatik 5-(e)ra
-17%
Honako honek saldua ElectroMGD
5 egunetatik 10-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
  • Instalazioarekin  DOAN
Honako honek saldua GreaTecno
6 egunetatik 10-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
  • Ezaugarriak
REF: TQ50Q7FAAUXXC EAN: 8806097122258
TUV Real Quantum Dot Display
Certificado como Real Quantum Dot Display y LED azul aplicado según las normas IEC.
SGS Sin cadmio
Pregunta a tu TV, Bixby responde
Samsung Vision AI Companion
Disfruta tu contenido como te lo esperas
Q4 AI Processor
Supersize Picture Enhancer
Inteligencia Artificial que mejora la imagen y el sonido
El auténtico Quantum dot
100% volumen de color con Quant
Datu orokorrak
  • Fabrikatzailearen erreferentzia: TQ50Q7FAAUXXC
  • Marka: SAMSUNG
  • Kolorea: Beltza
  • Modeloa: TQ50Q7FAAU
  • Merkaturatze-urtea: 2025
Ezaugarri fisikoak
  • Pisua: 9.9 kg
  • Altuera: 69.4 cm
  • Zabalera: 112.03 cm
  • Sakontasuna: 23.7 cm
Irudia
  • Pantailaren tamaina tartea: TB 40 ''-tik 55'' -ra
  • Pantailaren tamaina: 125 cm
  • Pantaila mota: QLED
  • Bereizmena: 4K UHD
  • Freskagarri-maiztasuna: 50
  • Irudia optimizatzeko teknologiak: Motion Xcelerator
Smart TV & Domótica
  • Smart TV: Bai
  • Sistema eragilea: Tizen
  • Urrutiko agintea barne: Bai
  • Laguntzaile adimendunekin bateragarria: Bai
  • Ahotsa ezagutzea: Ez
Soinua
  • Guztizko soinu-potentzia: 20
  • Bozgorailu integratuak: 2
Konexioak
  • Bluetootha: Bai
  • HDMI sarreren kopurua: 3
  • USB portu-kopurua: 1
Izena
  • Neurriak idulkirik gabe (L x A x P): 647 x 1120.3 x 60 mm
  • Neurriak idulki eta guzti (L x A x P): 694 x 1120.3 x 237 mm
  • Pisua idulkirik gabe: 9.6 kg
  • Pisua idulkiarekin: 9.9 kg
  • VESA muntaia: 200 x 200
  • Pantailaren formatua: 16:9
Energia
  • Eraginkortasun energetikoa: G
  • Energia-kontsumoa: Consumo energético 69 W, Consumo de energía (inactivo) 0.5 W, Consumo de energía (SDR) por 1000 horas 69 kWh, Consumo de energía (HDR) por 1000 horas 112 kWh