Lavavajillas 10 place settings DW50R4070FW/EC SAMSUNG
Lavavajillas 10 place...
Sold by DROITEK
  2
from 5 to 8days
-10%
498,00BeforeNow 445,00
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Other options
Sold by Electrowifi
from 3 to 7days
-17%
Home Delivery:
Sold by Electronix Store
  1
from 4 to 10days
  • Characteristics
REF: DW50R4070FW/EC EAN: 8806090321009
Más silencio. Menos ruido en tu casa
Disminución del ruido
Con apertura automática que libera el vapor y seca más rápido
Apertura automática
Incluso se limpia automáticamente
Auto Soil
General information
  • Manufacturer reference: DW50R4070FW/EC
  • Brand: SAMSUNG
  • Colour: others
  • Model: DW50R4070FW/EC
  • Energy efficiency class: AND
  • Water consumption in liters per cycle: 9.5 L
  • Noise level: Low (Up to 56 dB)
  • Other features: Número de cubiertos:10 place settings
Physical characteristics
  • Width: 44.9 cm
  • Height: 84.5 cm
  • Height: 84.5 cm
  • Depth: 60 cm
  • Weight: 44.5 kg
Technical Features
  • Integrable: No
  • Artificial intelligence: No
  • Device Type: Dishwasher 45cm
  • Free Installation: Yes
  • Adjustable basket height: No
Equipment
  • Child lock: Yes
  • Inverter Motor: No
  • Interior lighting: No
  • Wi-Fi: No
  • Remaining time display: Yes
  • Adjustable feet: Yes
  • Load detection/Load detection: No
  • Removable worktop: No
  • Self Clean: No
  • Special Features: Tiempo de ciclo:220 min
Power supply
  • Input voltage: 220 - 240, es-ES:220 - 240;ll-LL:220 - 240 V
  • Frequency : 50 Hz
  • Electrical Power: 1800 W
Visualization Control
  • Bluetooth: No
  • Display:
  • Type of control: Botones
  • Timer: No
  • NFC: No
  • Automatic dosing: No
  • Configurable start time: Yes
  • Dose Assistant: No
  • Salt level indicator: No
Programs
  • Number of programs: 6
  • Programs: Auto,Vidrio/Delicado,Eco 50 °C,Higiene,Intensive 70°C,Rápido