TV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNG
TV Qled 75" 4K Smart TV...
  0
TV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNG
Honako honek saldua DROITEK
  2
5 egunetatik 8-(e)ra
-10%
923,00LehenOrain 824,00
  1
4 egunetatik 10-(e)ra
-7%
Etxez etxeko zerbitzua:
Honako honek saldua ElectroMGD
  1
5 egunetatik 10-(e)ra
  • Instalaziorik gabe  DOAN
  • Instalazioarekin  DOAN
Honako honek saldua MS2 Digital
4 egunetatik 7-(e)ra
  • Bidalketa gastuak  DOAN
Honako honek saldua Electrowifi
3 egunetatik 5-(e)ra
-17%
Honako honek saldua
10egunetan g.g.b.
3 hilabetez UTB%0*
    Dendan jaso:
    EROSKI abantailak
    • EROSKI bermea
    • Ordainketa Travelarekin eta txanpon txartelarekin
    • Dendan itzultzea
    Honako honek saldua GreaTecno
    6 egunetatik 10-(e)ra
    • Instalaziorik gabe  DOAN
    • Ezaugarriak
    REF: TQ75Q7FAAUXXC EAN: 8806097122586
    TUV Real Quantum Dot Display
    Certificado como Real Quantum Dot Display y LED azul aplicado según las normas IEC.
    SGS Sin cadmio
    Pregunta a tu TV, Bixby responde
    Samsung Vision AI Companion
    Disfruta tu contenido como te lo esperas
    Q4 AI Processor
    Supersize Picture Enhancer
    Inteligencia Artificial que mejora la imagen y el sonido
    El auténtico Quantum dot
    100% volumen de color con Quant
    Datu orokorrak
    • Fabrikatzailearen erreferentzia: TQ75Q7FAAUXXC
    • Marka: SAMSUNG
    • Kolorea: Beltza
    • Modeloa: TQ75Q7FAAU
    • Merkaturatze-urtea: 2025
    Ezaugarri fisikoak
    • Pisua: 25.8 kg
    • Altuera: 100.63 cm
    • Zabalera: 167.75 cm
    • Sakontasuna: 32.5 cm
    Irudia
    • Pantailaren tamaina tartea: TB 75 ''-tik aurrera
    • Pantailaren tamaina: 189 cm
    • Pantaila mota: QLED
    • Bereizmena: 4K UHD
    • Freskagarri-maiztasuna: 50
    • Irudia optimizatzeko teknologiak: Motion Xcelerator
    Smart TV & Domótica
    • Smart TV: Bai
    • Sistema eragilea: Tizen
    • Urrutiko agintea barne: Bai
    • Laguntzaile adimendunekin bateragarria: Bai
    • Ahotsa ezagutzea: Ez
    Soinua
    • Guztizko soinu-potentzia: 20
    • Bozgorailu integratuak: 2
    Konexioak
    • Bluetootha: Bai
    • HDMI sarreren kopurua: 3
    • USB portu-kopurua: 1
    Izena
    • Neurriak idulkirik gabe (L x A x P): 962.4 x 1677.5 x 61.1 mm
    • Neurriak idulki eta guzti (L x A x P): 1006.3 x 1677.5 x 325 mm
    • Pisua idulkirik gabe: 25.3 kg
    • Pisua idulkiarekin: 25.8 kg
    • VESA muntaia: 400 x 400
    • Pantailaren formatua: 16:9
    Energia
    • Eraginkortasun energetikoa: G
    • Energia-kontsumoa: Consumo energético 135 W, Consumo de energía (inactivo) 0.5 W, Consumo de energía (SDR) por 1000 horas 135 kWh, Consumo de energía (HDR) por 1000 horas 209 kWh