Secador de pelo azul DEM-CF15W DEERMA
Secador de pelo azul...
  0
Honako honek saldua Electronix Store
  1
3 egunetatik 6-(e)ra
Orain 32,02
Etxez etxeko zerbitzua:
Beste aukera batzuk
Honako honek saldua GreaTecno
6 egunetatik 10-(e)ra
Etxez etxeko zerbitzua:
  • Instalaziorik gabe  DOAN
REF: DEM-CF15W EAN: 6955578039188
Deerma DEM-CF15W. Color del producto: Azul, Coloración de superficie: Monocromo, Longitud del cable: 1,65 m. Potencia: 2000 W. Periodo de garantía: 1 año(s). Ancho: 75 mm, Profundidad: 137 mm, Altura: 243 mm
Datu orokorrak
  • Fabrikatzailearen erreferentzia: DEM-CF15W
  • Marka: DEERMA
  • Kolorea: Urdina
  • Modeloa: DEM-CF15W
  • Kutxan sartutako aparteko edukia: Longitud del cable:1.65,Boquilla concentradora
Ezaugarri fisikoak
  • Zabalera: 7.5 cm
  • Altuera: 24.3 cm
  • Altuera: 24.3 cm
  • Sakontasuna: 13.7 cm
  • Sakontasuna: 13.7 cm
  • Pisua: 0.47 kg
Ezaugarri espezifikoak
  • Abiadura kopurua: 2
Ezaugarri espezifikoak
  • Potentzia (W): 1.500 W-tik gorakoa