Patriot Memory Signature PSD58G480041 módulo de memoria 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MH
Patriot Memory Signature...
Patriot Memory Signature PSD58G480041 módulo de memoria 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MHPatriot Memory Signature PSD58G480041 módulo de memoria 8 GB 1 x 8 GB DDR5 4800 MH
Sold by eWeki
from 2 to 6days
Now 185,85
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Other options
Sold by MS2 Digital
from 9 to 12days
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Sold by ShopInpex
  1
from 12 to 13days
-23%
Sold by GreaTecno
from 7 to 11days
  • Installation not included  FREE
  • Characteristics
REF: PSD58G480041 EAN: 0814914029176
Patriot Memory Signature PSD58G480041. Componente para: PC/servidor, Memoria interna: 8 GB, Diseño de memoria (módulos x tamaño): 1 x 8 GB, Tipo de memoria interna: DDR5, Velocidad de memoria del reloj: 4800 MHz, Forma de factor de memoria: 288-pin DIMM, Latencia CAS: 40
General information
  • Manufacturer reference: PSD58G480041
  • Brand: PATRIOT MEMORY
  • Colour: others
  • Model: 70929 PSD58G480041
  • Extra content included in the box: Tipo de embalaje:Blister
  • Manufacturer series: 70929
Physical characteristics
  • Width: 13.3 cm
  • Height: 3.2 cm
  • Depth: 0.2 cm
  • Depth: 0.2 cm
  • Weight: 0.017 kg
Specific characteristics
  • Voltage (V): 1.1, es-ES:1.1;ll-LL:1.1 V
  • CAS Latency: 40
  • ECC: No
  • Memory Format: Desktop (DIMM)
  • Backlight: No
Performance
  • Type of memory: DDR5
  • Speed: 4800 MHz