Gembird BAT-12V17AH/4 batería para sistema ups Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 17 Ah
Gembird BAT-12V17AH/4...
Sold by MS2 Digital
from 4 to 7days
-5%
43,23BeforeNow 40,78
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Other options
Sold by Electronix Store
  1
from 6 to 9days
-13%
Home Delivery:
Sold by ElectroMGD
  1
from 9 to 12days
-5%
  • Shipping costs  FREE
Sold by ShopInpex
from 15 to 16days
-23%
Sold by ElectroMGD
from 9 to 12days
-5%
Sold by etecno
from 2 to 5days
Sold by Infopavon
from 3 to 5days
  • Characteristics
REF: BAT-12V17AH/4 EAN: 8716309028011
Gembird BAT-12V17AH/4. Tecnología de batería: Sealed Lead Acid (VRLA), Voltaje de la pila: 12 V, Número de baterías incluidas: 1 pieza(s). Certificados de conformidad: RoHS. Peso: 5 kg, Ancho: 167 mm, Altura: 76 mm. Ancho del paquete: 80 mm, Altura del paquete: 165 mm, Profundidad del paquete: 180 mm
General information
  • Manufacturer reference: BAT-12V17AH/4
  • Brand: GEMBIRD
  • Colour: Black
  • Model: BAT-12V17AH/4
  • Extra content included in the box: Número de baterías incluidas:1
Physical characteristics
  • Width: 16.7 cm
  • Height: 7.6 cm
  • Depth: 18.1 cm
  • Depth: 18.1 cm
  • Weight: 5 kg
  • Measures: 167 x 181 x 76 mm
Specific characteristics
  • Voltage (V): Voltaje de la pila 12 V