TV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNG
TV Qled 75" 4K Smart TV...
  0
TV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNG
Sold by DROITEK
  2
from 5 to 8days
-10%
923,00BeforeNow 824,00
Home Delivery:
  • Shipping costs  FREE
Other options
Sold by Electronix Store
  1
from 4 to 10days
-7%
Home Delivery:
Sold by ElectroMGD
  1
from 5 to 10days
  • Installation not included  FREE
  • Installation included  FREE
Sold by MS2 Digital
from 4 to 7days
  • Shipping costs  FREE
Sold by Electrowifi
from 3 to 5days
-17%
Sold by
10days approx.
3 months APR0%*
    Collected at the shop:
    EROSKI Advantages
    • EROSKI Guarantee
    • Payment by credit card and travel card
    • Return in shop
    Sold by GreaTecno
    from 6 to 10days
    • Characteristics
    REF: TQ75Q7FAAUXXC EAN: 8806097122586
    TUV Real Quantum Dot Display
    Certificado como Real Quantum Dot Display y LED azul aplicado según las normas IEC.
    SGS Sin cadmio
    Pregunta a tu TV, Bixby responde
    Samsung Vision AI Companion
    Disfruta tu contenido como te lo esperas
    Q4 AI Processor
    Supersize Picture Enhancer
    Inteligencia Artificial que mejora la imagen y el sonido
    El auténtico Quantum dot
    100% volumen de color con Quant
    General information
    • Manufacturer reference: TQ75Q7FAAUXXC
    • Brand: SAMSUNG
    • Colour: Black
    • Model: TQ75Q7FAAU
    • Release year: 2025
    Physical characteristics
    • Weight: 25.8 kg
    • Height: 100.63 cm
    • Width: 167.75 cm
    • Depth: 32.5 cm
    Image
    • Screen Size Range: TV from 75´´
    • Screen Size: 189 cm
    • Screen type: QLED
    • Resolution: 4K UHD
    • Refresh frequency: 50
    • Image optimization technologies: Motion Xcelerator
    Smart TV & Home Automation
    • Smart TV: Yes
    • OS: Tizen
    • Remote control included: Yes
    • Compatible with smart assistants: Yes
    • Speech recognition: No
    Sound
    • Total sound power: 20
    • Integrated speakers: 2
    Connections
    • Bluetooth: Yes
    • # of HDMI inputs: 3
    • # of USB ports: 1
    Design
    • Dimensions without base (L x W x D): 962.4 x 1677.5 x 61.1 mm
    • Dimensions with base (L x W x D): 1006.3 x 1677.5 x 325 mm
    • Weight without base: 25.3 kg
    • Weight with base: 25.8 kg
    • VESA Mount: 400 x 400
    • Screen format: 16:9
    Energy
    • Energy efficiency: G
    • Power consumption: Consumo energético 135 W, Consumo de energía (inactivo) 0.5 W, Consumo de energía (SDR) por 1000 horas 135 kWh, Consumo de energía (HDR) por 1000 horas 209 kWh