Horno 72 L Negro 75308 BBIM12400XMPS BEKO
Horno 72 L Negro 75308...
Sold by Electronix Store
  1
from 4 to 7days
Now 505,19
Home Delivery:
REF: BBIM12400XMPS EAN: 8690842596827
General information
  • Manufacturer reference: BBIM12400XMPS
  • Brand: BEKO
  • Colour: Black
  • Model: 75308 BBIM12400XMPS
  • Manufacturer series: 75308
  • Energy efficiency: OTROS
  • Annual energy consumption (kWh/a): -
  • Gas connection: No
  • Usable oven volume: 72 L
  • Energy efficiency class for cavity 2: OTROS
  • Energy consumption in standard program: 0.99 kWh
  • Extra content included in the box: Bandeja de horno,Parrilla incluida,Número de parrilla:1
Physical characteristics
  • Width: 59.4 cm
  • Height: 59.5 cm
  • Height: 59.5 cm
  • Depth: 56.7 cm
  • Weight: - kg
Technical Features
  • Integrable: Yes
  • Artificial intelligence: No
  • Device Type: others
  • Steam Cooking System: No
  • Integrated cleaning system: Pyrolytic
  • Number of Cavities: 1
Equipment
  • Child lock: Yes
  • Interior lighting: Yes
  • Integrated Wi-Fi: No
  • Hot air function: Yes
  • Upper/lower heat: Yes
  • Grill function: Yes
  • Air circulation: No
  • Fast heating: No
  • Steam function: Yes
  • Defrost function: Yes
  • Microwave function: No
  • Rotisserie Function: No
  • Preheat function: No
  • Cooking programs: 15
Power supply
  • Input voltage: 220 - 240 V
  • Frequency : 50 Hz
  • Electrical Power: 3300 W