Thermal Grizzly TG-KS-29-25 compuesto disipador de calor Parche térmico
Thermal Grizzly TG-KS-29-25...
Venut per MS2 Digital
de 3 a 6dies
Ara 31,33
Lliurament a domicili:
  • Despeses d’enviament  DE FRANC
Altres opcions
Venut per GreaTecno
de 6 a 10dies
Lliurament a domicili:
  • Sense instal·lació  DE FRANC
Venut per Electronix Store
  1
Mitjana de satisfacció i nombre de valoracions d'usuaris Eroski que han comprat al venedor
de 3 a 6dies
Venut per Infopavon
de 5 a 7dies
  • Característiques
REF: TG-KS-29-25 EAN: 4260711990823
Thermal Grizzly TG-KS-29-25. Tipo: Parche térmico, Color del producto: Antracita. Ancho: 29 mm, Profundidad: 25 mm, Altura: 0,2 mm