AISENS ASCH-30W2P048-W cargador de dispositivo móvil Cámara digital, MP3, MP4, Tel
AISENS ASCH-30W2P048-W...
Venut per ElectroMGD
  1
Mitjana de satisfacció i nombre de valoracions d'usuaris Eroski que han comprat al venedor
de 5 a 8dies
Ara 11,90
Lliurament a domicili:
  • Despeses d’enviament  DE FRANC
Altres opcions
Venut per Electronix Store
  1
de 3 a 6dies
Lliurament a domicili:
Venut per MS2 Digital
de 4 a 7dies
Venut per ShopInpex
de 10 a 11dies
-23%
Venut per ElectroMGD
de 5 a 8dies
Venut per etecno
de 2 a 5dies
Venut per Infopavon
de 4 a 6dies
Venut per NOVONEST
de 3 a 6dies
  • Característiques
REF: ASCH-30W2P048-W EAN: 8435739902554
- Cargador GaN USB-C 30W para cargar portátiles, móviles, cámaras y tablets etc. Diseño muy elegante, moderno y práctico.
- Cargue sus dispositivos USB-C de forma fácil y sencilla.
- Múltiples protecciones contra sob
Dades generals
  • Referència del fabricant: ASCH-30W2P048-W
  • Marca: AISENS
  • Color: Blanc
  • Model: ASCH-30W2P048-W
  • Contingut extra inclòs a la caixa: Manual de usuario
Característiques físiques
  • Amplada: - cm
  • Alçada:: - cm
  • Profunditat: - cm
  • Pes: - kg
  • Mides: x x mm
Característiques específiques
  • Potència (W): Potencia máxima 30 W,Potencia de salida del puerto 1 30 W,Potencia de salida del puerto 2 30 W
  • Voltatge (V): Voltaje de salida mínimo 5 V,Voltaje de salida máximo 20 V