TV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNG
TV Qled 75" 4K Smart TV...
  0
TV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNGTV Qled 75" 4K Smart TV TQ75Q7FA SAMSUNG
Venut per DROITEK
  2
Mitjana de satisfacció i nombre de valoracions d'usuaris Eroski que han comprat al venedor
de 5 a 8dies
-10%
923,00AbansAra 824,00
Lliurament a domicili:
  • Despeses d’enviament  DE FRANC
Altres opcions
Venut per ElectroMGD
  1
de 5 a 10dies
-5%
Lliurament a domicili:
  • Sense instal·lació  DE FRANC
  • Amb instal·lació  DE FRANC
Venut per MS2 Digital
de 4 a 7dies
Venut per Electrowifi
de 3 a 5dies
-17%
Venut per Electronix Store
  1
de 4 a 10dies
Venut per
10dies aprox.
3 mesos TAE0%*
    Recollida a la botiga:
    Avantatges EROSKI
    • Garantia EROSKI
    • Pagament amb targeta moneder i Travel
    • Devolució a la botiga
    Venut per GreaTecno
    de 6 a 10dies
    • Sense instal·lació  DE FRANC
    • Característiques
    REF: TQ75Q7FAAUXXC EAN: 8806097122586
    TUV Real Quantum Dot Display
    Certificado como Real Quantum Dot Display y LED azul aplicado según las normas IEC.
    SGS Sin cadmio
    Pregunta a tu TV, Bixby responde
    Samsung Vision AI Companion
    Disfruta tu contenido como te lo esperas
    Q4 AI Processor
    Supersize Picture Enhancer
    Inteligencia Artificial que mejora la imagen y el sonido
    El auténtico Quantum dot
    100% volumen de color con Quant
    Dades generals
    • Referència del fabricant: TQ75Q7FAAUXXC
    • Marca: SAMSUNG
    • Color: Negre
    • Model: TQ75Q7FAAU
    • Any de llançament: 2025
    Característiques físiques
    • Pes: 25.8 kg
    • Alçada:: 100.63 cm
    • Amplada: 167.75 cm
    • Profunditat: 32.5 cm
    Imatge
    • Rang Mida Pantalla: TV des de 75´´
    • Grandària Pantalla: 189 cm
    • Diagonal de la pantalla: 75 ''
    • Tipus de pantalla: QLED
    • Resolució: 4K UHD
    • Freqüència de refresc: 50
    • Tecnologies d'optimització d'imatge: Motion Xcelerator
    Smart TV & Domòtica
    • Smart TV: Si
    • Sistema operatiu: Tizen
    • Comandament a distància inclòs: Si
    • Compatible amb assistents intel·ligents: Si
    • Reconeixement de veu: No
    So
    • Potència de so total: 20
    • Altaveus integrats: 2
    Connexions
    • Bluetooth: Si
    • Núm. d'entrades HDMI: 3
    • Núm. de ports USB: 1
    Design
    • Dimensions sense peanya (L x A x P): 962.4 x 1677.5 x 61.1 mm
    • Dimensions amb peanya (L x A x P): 1006.3 x 1677.5 x 325 mm
    • Pes sense peanya: 25.3 kg
    • Pes amb peanya: 25.8 kg
    • Muntatge VESA: 400 x 400
    • Format de la pantalla: 16:9
    Energia
    • Eficiència energètica: G
    • Consum d'energia: Consumo energético 135 W, Consumo de energía (inactivo) 0.5 W, Consumo de energía (SDR) por 1000 horas 135 kWh, Consumo de energía (HDR) por 1000 horas 209 kWh