Haeger CG-200.001A molinillo de café 200 W Negro, Acero inoxidable
Haeger CG-200.001A molinillo...
Venut per ElectroMGD
  1
Mitjana de satisfacció i nombre de valoracions d'usuaris Eroski que han comprat al venedor
de 8 a 11dies
-7%
31,47AbansAra 29,14
Lliurament a domicili:
  • Despeses d’enviament  DE FRANC
Altres opcions
Venut per Electronix Store
  1
de 6 a 9dies
-9%
Lliurament a domicili:
Venut per MS2 Digital
de 4 a 7dies
-7%
Venut per ShopInpex
de 6 a 7dies
-23%
Venut per ElectroMGD
de 8 a 11dies
-7%
Venut per GreaTecno
de 6 a 10dies
  • Sense instal·lació  DE FRANC
  • Característiques
REF: CG-200.001A EAN: 5608475015168
Haeger CG-200.001A. Tipo de producto: Triturador con cuchillas, Capacidad de granos de café: 60 g, Color del producto: Negro, Acero inoxidable. Potencia: 200 W, Voltaje de entrada AC: 230 V, Frecuencia de entrada AC: 50 Hz